Ogólne Dla rodzica Matura Egzamin zawodowy Młodociany pracownik

Dla rodzica

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI -

w roku szkolnym 2022/2023

 

 

Data

Tematyka zebrania

Rodzice:

14.09.2022

zebranie informacyjno – organizacyjne rodziców wszystkich klas

Wszystkich klas

14.09.2022

zebranie plenarne Rady Rodziców – wybór Rady Rodziców godz.17:00

Rada Rodziców

23.11.2022

zebranie na temat prognozowanych ocen w I półroczu roku szkolnego

Wszystkie klasy

22.03.2023

zebranie rodziców uczniów klas maturalnych nt. prognozowanych ocen końcowych

Klasy IV

17.05.2023

zebranie rodziców uczniów klas pozostałych, nt. prognozowanych ocen końcowych

Wszystkie klasy


 

Wszystkie zebrania odbywają się w budynku głównym szkoły i rozpoczynają się o godzinie 16.00 w budynku głównym szkoły. W zależności od potrzeb wychowawcy mogą zorganizować dodatkowe spotkania w dowolnym terminie.

 


 

 

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023

 konsultacje z rodzicami

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

  1.  

Bednarek Urszula

Poniedziałek

10:35 do 11:35

Pokój nauczycielski

  1.  

Bobrowska Mirosława

Wtorek

8:50 do 9:50

Pokój nauczycielski

  1.  

Chmara Anna

Poniedziałek

8:50 do 9:50

Pokój nauczycielski sala gimnastyczna

  1.  

Chylak Małgorzata

Wtorek

10:40 do 11:40

Pokój nauczycielski

  1.  

Chrupałła Natalia

Poniedziałek

14:20 do 15:20

Pokój nauczycielski

  1.  

Dobrowolski Mariusz

Piątek

8:50 do 9:50

Pokój nauczycielski

  1.  

Domagała Emilia

Środa

7:00 do 8:00

Gabinet pedagoga II piętro

  1.  

Glaza Aleksander

 

 

Gabinet psychologa II piętro

  1.  

Gregor Maria

Czwartek

10:35 do 11:35

Pokój nauczycielski

  1.  

Jania Renata

Piątek

9:40 do 10:40

Pokój nauczycielski

  1.  

Jaroszewicz Renata

Czwartek

12:35 do 13:35

Pokój nauczycielski

  1.  

Kloc Andrzej

Poniedziałek

9:50 do 10:50

Pokój nauczycielski/4

  1.  

Kowalczyk Małgorzata

Czwartek

11:40 do 12:40

Pokój nauczycielski

  1.  

Kozik Teresa

Wtorek

12:35 do 13:35

Pokój nauczycielski

  1.  

Krupa Beata

środa

9:40 do 10:40

Pokój nauczycielski

  1.  

Ksenycz-Grabkowska Grażyna

Wtorek

11:45 do 12:45

 Pokój nauczycielski

  1.  

Kwiatek Marcin

Piątek

11:40 do 12:40

Pokój nauczycielski

  1.  

Kaźmierczak Beata

Czwartek

9:40 do 10:40

Pokój nauczycielski

  1.  

Malanowska Ewa

Poniedziałek

13:00 do 14:00

Sekretariat

  1.  

Matuszewski Szymon

Poniedziałek

12:35 do 13:35

Pokój nauczycielski/203

  1.  

Morawska Beata

środa

9:40 do 10:40

Pokój nauczycielski/103

  1.  

Mucha Zbigniew

Wtorek

11:45 do 12:45

Pokój nauczycielski

  1.  

Najdek Marzena

Wtorek

12:35 do 13:35

Pokój nauczycielski/105

  1.  

Padula- Kaczorowska Malwina

Środa

14:20 do 15:20

Pokój nauczycielski

  1.  

Patla Bartosz

Czwartek

14:25 do 15:25

Pokój nauczycielski

  1.  

Pukal Arleta

Wtorek

8:45 do 9:45

Pokój nauczycielski/211

  1.  

Skawiński Andrzej

Poniedziałek

13:00 do 14:00

Sekretariat

  1.  

Sucka Irena

Poniedziałek

10:35 do 11:35

Pokój nauczycielski/104

  1.  

Szeredega Edyta

Piątek

10:35 do 11:35

Pokój nauczycielski/202

  1.  

Szwaja Radosław

Czwartek

10:35 do 11:35

Pokój nauczycielski sala gimnastyczna

  1.  

Szwarc Marcin

Piątek

10:00 do 11:00

Pokój nauczycielski

Sala gimnastyczna

  1.  

Walkowiak Wojciech

Wtorek

9:50 do 10:50

Pokój nauczycielski/205

  1.  

Wiśniewski Grzegorz

środa

10:50 do 11:50

Pokój nauczycielski/209

  1.  

Zakrzewski Krzysztof

Piątek

10:50  do 11:50

Pokój nauczycielski/05

  1.  

Zdebelak Krzysztof

środa

15:10 do 16:10

Pokój nauczycielski/01

  1.  

Żuk Joanna

Wtorek

10:35 do 11:35

Pokój nauczycielski/102