WK Ślusarz 2022/2023 WKG 2015/16 WKG 2016/17 WKG 2017/2018 WKSlusarz 2015/16 WK Ślusarz 2016/17 WK Ślusarz 2017/18 WK Ślusarz 2018/19 Wolontariat Konkursy Archiwum galerii

Z życia Szkoły

WK Ślusarz 2018/19


03.04.2019 r. – XXI edycja

Wojewódzkiego Konkursu

o Tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej

  

 

     W dniu  3-go kwietnia 2019r.  odbyła  się kolejna już XXI edycja Wojewódzkiego Konkursu o Tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej w Zespole Szkół Zawodowych w Szprotawie. Konkurs jest organizowany pod Patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty przy współpracy z Izbą Rzemieślniczą i Przedsiębiorczości w Zielonej Górze. Jak co roku do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół z woj. lubuskiego o kształcący się w zawodach o profilu mechanicznym, tym razem z sześciu szkół.  Na początku trzeba było zmierzyć się z częścią teoretyczną czyli testem jednokrotnego wyboru  40 pytań , a następnie w części praktycznej wykonać element wg rysunku wykonawczego z dużą dokładnością.

    Wyniku zaciętej rywalizacji  I miejsce w konkursie indywidualnym zajął Grzegorz Zołotucha  z  CKZ i U  w Żarach,  II miejsce przypadło Kacprowi Płochockiemu z PZS w Świebodzinie  , na III miejscu znalazł się z Bartek Sawron z ZSZ w Szprotawie.

  Natomiast  rywalizacja drużynowa przedstawiała się następująco na miejscu I Powiatowy Zespół Szkół w Świebodzinie, na miejscu  II Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach a na III miejscu Zespół Szkół Zawodowych w Szprotawie.

Nagrody ufundowane przez sponsorów  cieszyły oko uczestników i organizatorów ….

   Tradycją konkursu jest to, że każdy jego uczestnik otrzymuje nagrodę rzeczową. W  tym roku dzięki sponsorom: firmie SILGAN, NORD,  Słubicko- Kostrzyńskiej Specjalnej Strefie EkonomicznejStarostwu Powiatowemu w Żaganiu,  lokalnym przedsiębiorcom : BEWA, LAKOS , HOSZMAN SCHODY i DRZWI oraz panu Pawłowi Chylakowi nagrody rzeczowe były cudowne i wartościowe.

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.

Organizatorzy


Sponsorzy:

                             

 

           Współorganizatorzy i patroni