WK Ślusarz 2022/2023 WKG 2015/16 WKG 2016/17 WKG 2017/2018 WKSlusarz 2015/16 WK Ślusarz 2016/17 WK Ślusarz 2017/18 WK Ślusarz 2018/19 Wolontariat Konkursy Archiwum galerii

Z życia Szkoły

WK Ślusarz 2016/17

Wojewódzki Konkursu o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej 2017

W dniu  6.04.2017 odbyła się XIX edycja Wojewódzkiego Konkursu o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi lubuskiej w Zespole Szkół Zawodowych w Szprotawie. Jak co roku do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół z woj. lubuskiego o profilu mechanicznym. Na początku trzeba było zmierzyć się z testem 40 pytań , a następnie w części praktycznej wykonać element wg rysunku wykonawczego z dokładnością do 0,05 mm.

 Nagrody kusiły od początku….

Od samego początku wiadomą rzeczą jest, że nagrody są przewidziane dla każdego uczestnika konkursu. W  tym roku dzięki sponsorom, głównie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie  Ekonomicznej – Invest Park, Starostwu Powiatowemu w Żaganiu i lokalnym przedsiębiorcom : Lakos, Bosch Serwis Baryła &Tartakowski, Kama, Ro-Ma-Do nagrody rzeczowe były bardzo pokaźne, za co bardzo dziękujemy.

      

Rozstrzygnięcie konkursu…..

Wyniku zaciętej rywalizacji miejsce pierwsze w konkursie indywidualnym zajął Kamil Proski – reprezentant Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie, miejsce drugie przypadło Arturowi Masiukowi z PZSTiZ w Świebodzinie oraz Grzegorzowi Zołotucha z CKZiU w Żarach, na trzeciej pozycji znalazł się Krystian Piotrowicz z ZSTiL w Żaganiu.  

    Rywalizacja drużynowa była zaskoczeniem na miejscu I Zespół Szkół Zawodowych w Szprotawie , na II Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach a na trzecim Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Żaganiu. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy , umiejętności i chęci rywalizacji, opiekunom wytrwałości w przygotowywaniu uczniów do konkursu, i docenienia trudu ich pracy przez przełożonych. Zapraszamy za rok na  dwudziestą edycję.

Szczegółowe wyniki przedstawiają tabele poniżej.

 

 

 


Zespół Szkół Zawodowych w Szprotawie

Ul. Koszarowa 10, 67-300 Szprotawa

E –mail: Agnieszka_bk@wp.pl

 

Koordynator konkursu: Agnieszka Budnik, Ewa Malanowska, Maciej Konopnicki


Regulamin_Wojewódzkiego Konkursu o tytuł Najlepszego Ślusarza ziemi lubuskiej.doc


protokol_z_konkursu- eliminacje szkolne.doc