WK Ślusarz 2022/2023 WKG 2015/16 WKG 2016/17 WKG 2017/2018 WKSlusarz 2015/16 WK Ślusarz 2016/17 WK Ślusarz 2017/18 WK Ślusarz 2018/19 Wolontariat Konkursy Archiwum galerii

Z życia Szkoły

Wojewódzki Konkurs o tytuł Najlepszego Slusarza 

    

14.04.2016 r. – XIX edycja

Wojewódzkiego Konkurs

o Tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej

 

           

Kolejna edycja Wojewódzkiego Konkursu o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej za nami…

 

Dziesięciu uczestników z pięciu szkół województwa lubuskiego 14 kwietnia 2016 roku stanęło do rywalizacji o tytuł Najlepszego Ślusarza Ziemi Lubuskiej 2016 roku. Organizatorem konkursu od osiemnastu lat jest Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Szprotawie we współpracy z Izbą Rzemieślniczą i Przedsiębiorczości w Zielonej Górze.  Patronat nad konkursem od lat sprawuje Lubuski Kurator Oświaty.

Przemysław Lis z Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie- szkoły będącej gospodarzem konkursu-zajął drugie miejsce różnicą dosłownie jednego punktu.

W tym roku rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana. Wysoki poziom uzyskanych przez uczestników wyników cieszył zarówno organizatorów konkursu, jak i ich opiekunów.

Niewątpliwym zwycięzcą tegorocznej edycji okazał się Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie. Dwaj uczniowie tej szkoły uzyskali pierwsze i trzecie miejsce.

Miejsce I – Szymon Kaczkowski- Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie

Miejsce II- Przemysław Lis- Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Szprotawie

Miejsce III- Łukasz Piórkowski - Powiatowy Zespół Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie

Puchar Lubuskiego Kuratora oświaty pojechał do najlepszej w klasyfikacji drużynowej szkoły, czyli do Świebodzina. Miejsce drugie drużynowo uzyskali uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Szprotawie Przemysław Lis (II miejsce) i Sławomir Kuziów (miejsce VII). Trzecią drużyna okazała się ekipa Zespołu Szkół Samochodowych im. Komisji Edukacji Narodowej w Żarach- na trzeci wynik w klasyfikacji drużynowej zapracowali Adam Adamczuk (miejsce V) i Adrian Jurczyszyn (miejsce VI).

Motywacją dla uczestników konkursu, poza prestiżem i uznaniem były na pewno atrakcyjne nagrody rzeczowe, których głównym sponsorem była Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” sp. Z o.o. oraz: Lakos sp. Z o.o. w Szprotawie, Starostwo Powiatowe w Żaganiu, Firma KAMA s.c. ze Szprotawy, firma BEWA Piotr Białkowski Wiechlice, Serwis samochodowy BOSCH P.Baryła i J.Tartakowski w Szprotawie, Szawix Auto Serwis M.Mastalerz Szprotawa, Sklep ROMADO W. Kaczor w Szprotawie oraz Urząd Miejski w Szprotawie.

Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie.

 

Wszystkim uczestnikom, ich opiekunom i przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za udział w tym wydarzeniu i już dziś zapraszamy do nas za rok smiley


Arkusz konkursowy - KONKURS_WOJEWODZKI_O_TYTUL_NALEPSZEGO_SLUSARZA_ZIEMI_LUBUSKIEJ2016.pdf 

Zestawienie wynikow indywidualnych XVIII_Konkursu Wojewodzkiego.doc


Protokol z konkursu 

Regulamin WKS


Wcześniejsze edycje